Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

GreenWall

GreenWall

GreenWall

 

دیوار سبز که به آن GreenWall گفته می شود و با عناوین دیگری  مانند دیوارهای گیاهی  ، دیوارهای زندگی یاباغ های عمودی شناخته می شود در سال های اخیر با استقبال زیادی روبه رو شده و روند رو به رشدی را در میزان استفاده شدن در محیط های ساختمانی داشته است.

دیوار سبز در آلاچیق ها،ویلا ها،آپارتمان ها،دفتر مدیران و…. استفاده میشود.

به گیاهان مصنوعی در دیوار سبز، سهوات در نصب ونگهداری در تمامی فضاهای باز و آپارتمانی میتوان از دیوار سبز با گیاهان مصنوعی استفاده کرد.

 

دیوارسبز

دیوار سبز را می توان در مکان های سرپوشیده مانند رستوران ها،کتاب خانه ها،پاساژ،مغازه هاو….استفاده کرد که به دلیل سبز بودن حس طبیعت را به مخاطبان انتقال میدهد.

شما میتوانید از طرح های مختلف گیاهان مصنوعی در دیوار سبز استفاده نمایید.

 

اگر به دنبال روشن کردن محیط کار و ایجاد یک دیوار زنده هستید.

دیوار سبز با گیاهان مصنوعی بهترین گزینه می باشد،دیوار سیز را میتوان بر روی هر سطحی نصب و پیاده سازی کرد،به دلیل داشتن پنل های انعطاف پذیر در پشت گیاهان مصنوعی امکان اجرا وپیاده سازی آن ها در تمامی سطوح امکان پذیر می باشد.

شما میتوانید از دیوار سبز در مساحت های کوچک به عنوان تابلو استفاده نمایید

 

 

و یا جهت پوشاندن نواقص دیوار(رنگ،خرابی)از دیوار سبز استفاده نمایید.

 

دیوار سبز در باغ ها ویلاهای شما نیز کاربرد دارد برای سبزتر و زیبا تر نشان دادن فضای باز ویلا و باغ ،پوشاندن ستون ها و… از دیوار سبز استفاده میشود.

از مزایای دیوار سبز میتوان به این موضوع اشاره داشت که دیوار سبز هم سبزی،طراوت و نشاط را به محیط شما میدهد و هم به دلیل داشتن گیاهان مصنوعی نیازی به مراقبت و نگهداری و آبیاری ندارد،از دردسرهای آفت زدایی ندارد و زیبایی همیشگی به محیط پیرامون شما میدهد.

 

0پذیرش طراحی سایت

webdesign